Wczytuję zawartość strony...

Gear Design

witamy w świecie grafiki!

Naszą pasją jest tworzenie grafiki; zarówno dwu- (2D) jak i trójwymiarowej (3D).
Projektujemy kompleksowo, skupiając się na rzeczach ważnych, wiemy gdzie
być kreatywnym, a gdzie zastosować sprawdzone rozwiązania.

Zawsze pracujemy na najwyższym przełożeniu!

Zapraszam!

Oferta

obraz warty tysiąc słów!

Gear Design to projekt powstały z pasji do grafiki. Projektujemy więc strony www, logotypy, infografiki, itp. słowem wszystko czego opracowanie wymaga zmysłu graficznego. Używając technologii 3D możemy stworzyć wizualizacje zasadniczo każdego elementu z naszego życia/otoczenia, jak również także stworzyć coś zupełnie nowego.

Pozwalamy jednak naszym projektom mówić za siebie, stąd – zapraszamy do zapoznania się poniżej z wybranymi realizacjami.

Referencje

co myślą o nas Klienci?

Opinie naszych Klientów są najlepszym wskaźnikiem czy nasze opracowania spełniają ich oczekiwania.
Tomasz Szymanik
p.o. Prezesa WAM
Z przyjemnością polecamy firmę Gear Design z Krakowa, której powierzyliśmy przygotowanie obsługi graficznej obchodów 20-lecia Wojskowej Agencji Mieszkaniowej (...)
Jakub Sierakowski
Prezes Village Port
Współpracę zaczęliśmy od projektu logotypu, następnie stowrzony został projekt strony www, który wzbogacony o wizualizacje 3D naszych domków (...) z pełną odpowiedzialnością polecamy profesjonalizm i zaangażowanie firmy Gear Design.
Jakub Sierakowski
Właściciel webActive
Polecamy usługi graficzne firmy Gear Design. (...) Otrzymaliśmy atrakcyjną i wykonaną zgodnie z naszymi wskazówkami szatę graficzną.
Janusz Dudek
Właściciel Cars Extreme
W imieniu firmy jak i swoim własnym, gorąco polecić mogę usługi firmy Gear Design oraz p. Zbigniewa Karcz. Zlecone usługi wykonane zostało w sposób w całości odpowiadający naszym oczekiwaniom oraz terminom. (...)

Kontakt

jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące naszych projektów. Skontaktuj się z nami – odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.